DSU0603C3R3BN stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型號
More DSU0603C3R3BN
Alpha3 Manufacturing
2280000 in stock
More DSU0603C3R3BN DUBILIER
16000 in stock
More DSU0603C3R3BN
0603 NPO 3.3PF 50V+/-0.1% T/R
20 in stock
More DSU0603C3R3BN DUB
28000 in stock
More DSU0603C3R3BN
20000 in stock