DS90C241IVS 5-35MHz DC-Balanced 24-Bit LVDS Serializer and Deserializer stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More DS90C241IVS T
55 in stock
More DS90C241IVS NSC
TQFP48P
60 in stock
More DS90C241IVS NSC
STOCK
6530 in stock
More DS90C241IVS NS
CA
12000 in stock
More DS90C241IVS T SEMI
NEW IN STOCK
300 in stock
More DS90C241IVS NATIONAL SEMICONDUCTOR
241 in stock
More DS90C241IVS NS
08+
7200 in stock
More DS90C241IVS NATIONAL
new and original
33655 in stock
More DS90C241IVS NSC
3859 in stock
More DS90C241IVS NS
34 in stock
Similar Parts of DS90C241IVS
DS90C241IVS/NOPB
12 suppliers
61023 in stock
DS90C241IVSX
2 suppliers
9500 in stock
DS90C241IVSX/NOPB
7 suppliers
92898 in stock