D121N800B Rectifier Diode 800V 360A stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More D121N800B AEG
case B/M12,Rectifier Diode 800V 360A
96 in stock
More D121N800B
EUPEC/AEG
23300 in stock
More D121N800B AEG
Rectifier Diode 800V 360A
55 in stock