CR101331F stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型號
More CR101331F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 1.33 K Ohm
185000 in stock
Similar Parts of CR101331F
CR10-1331FT
5 suppliers
87392 in stock