CL31C6R2CBNC stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型號
More CL31C6R2CBNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip Capacitor 1206 C0G 6.2 pF ??0.25pF 50V Standard 7"
28000 in stock
More CL31C6R2CBNC SAMS
40000 in stock
More CL31C6R2CBNC SAM
Array
48000 in stock