CL31C620JBNC stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More CL31C620JBNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip Capacitor 1206 C0G 62 pF ??5% 50V Standard 7"
12000 in stock
More CL31C620JBNC SAMS
8000 in stock