CL31C070CBNC stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型號
More CL31C070CBNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip Capacitor 1206 C0G 7.0 pF ??0.25pF 50V Standard 7"
4000 in stock
More CL31C070CBNC SAMS
20000 in stock