CL31B182KBNC stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More CL31B182KBNC SAMSUNG
CAPACITOR CER SMD 1206 1800PF 50V X7R
4000 in stock
More CL31B182KBNC SAMSUNG
58020 in stock
More CL31B182KBNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip Capacitor 1206 X7R 1.8K pF ??10% 50V Standard 7"
188000 in stock
More CL31B182KBNC SAMSUNG
50000 in stock
More CL31B182KBNC SAMS
260000 in stock
More CL31B182KBNC
1,8nF/50V 10% 1206
34000 in stock
More CL31B182KBNC SANSUNG
50000 in stock
More CL31B182KBNC SAMSUNG
OEMSTOCK
12000 in stock
Similar Parts of CL31B182KBNC
CL31B182KBNCA
3 suppliers
55500 in stock