CL31B104KBNC CP,100nF,50V,10%,X7R,1206 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More CL31B104KBNC SAMTEC
CAP, 1206 SMD, CERM, X7R, 25V, 10%, 0.1uF
4449 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More CL31B104KBNC SAMSUNG
8000 in stock
More CL31B104KBNC
4000 in stock
More CL31B104KBNC SAMAUNG
NEW&ORIGINAL
10262 in stock
More CL31B104KBNC SAMSUNG
282 in stock
More CL31B104KBNC SAMSUNG SEMICONDUCTO
46134 in stock
More CL31B104KBNC SAMSUNG
STOCK, SAME DAY SHIPPING
2670 in stock
More CL31B104KBNC SAMSUNG
7289 in stock
More CL31B104KBNC SS
3000 in stock
More CL31B104KBNC SAMSUNG
710 in stock
Similar Parts of CL31B104KBNC
CL31B104KBNCR
8 suppliers
81839 in stock