CL10C391KBNC stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More CL10C391KBNC SAMSUNG
3921 in stock
More CL10C391KBNC SANSUNG
CAP. 390PF. 10%. 50V. SMD
4000 in stock
More CL10C391KBNC SAM
STOCK
16000 in stock