CL05C110JBNC stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型號
More CL05C110JBNC
56 in stock
More CL05C110JBNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip Capacitor 0402(1005) C0G 11 pF ??5% 50V Standard 7"Non-
30000 in stock
More CL05C110JBNC SAMS
50000 in stock