CI160808-R12J stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More CI160808-R12J BOURNS
12 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More CI160808-R12J BOURNS
SMD
6133 in stock
More CI160808-R12J BOURNS
PARTS ARE NEW AND WILL SHIP TODAY,4K PER REEL
4000 in stock
More CI160808-R12J BOURNS
565 in stock