CF12JT1K80 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More CF12JT1K80 SEI
RES CARBON FILM 5% 1/2W 1.8K OHM
5000 in stock
More CF12JT1K80 SEI ELECTRONICS
RES,1.8K,5%,1/2W,CF,AXL
25 in stock