CETGLG16.384MHZ stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型號
More CETGLG16.384MHz TAITIEN
NEW&ORIGINAL
17 in stock
More CETGLG-16.384MHZ TAI-TIE
XTAL KOSC 16.384MHz 50PPM SMT
16 in stock
More CETGLG-16.384MHZ TAI-TIEN
16 in stock