CDBCB455KCLX36-R0 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型號
More CDBCB455KCLX36-R0 KOA
45000 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA/INCOMING
500 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA
0.455 MHZ, CERAMIC BPF
30000 in stock