CD1005-B0145 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型號
More CD1005-B0145 BOURNS
728 in stock
More CD1005-B0145 BOURNS
BOURNS SCHOTTKY BARRIER DIODES 1005 IO=100MA, VR=45V SMALL S
8000 in stock