CB2518T100M stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More CB2518T100M TAIYO YUDEN
3990 in stock
More CB2518T100M
Taiyo Yuden
99500 in stock
More CB2518T100M TAIYO YUDEN
INDUCTOR ROHS COMPLIANT:YES; SERIES:CB; INDUCTANCE:10UH; IND
2000 in stock