C0805C151G5GACTU stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More C0805C151G5GACTU KEMET
3000 in stock
More C0805C151G5GACTU KEMET
KEMET - C0805C151G5GACTU
66000 in stock
More C0805C151G5GACTU KEM
150PF 50V 2% 0805
4000 in stock
More C0805C151G5GACTU KEMET
SMD
61000 in stock