BZX84C39TR stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More BZX84-C39TR PHILIPS
BOX 1010
2400 in stock
More BZX84C39TR PHILIPS SEMI
DIO OTH ZENER 39V 0.3W SU
303330 in stock
More BZX84C39TR NXP
337 in stock
More BZX84C39TR
38 in stock
More BZX84-C39T/R PHILIPS
3000 in stock