BZX55C47V stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型號
More BZX55C47V
50 in stock
More BZX55C47V
1000 in stock
More BZX55C47V DIODES ZENER
/% DIODE ZENER 500MW 47V DO35
4900 in stock
More BZX55C47V ST
CA3
300000 in stock
More BZX55C47V ST
100000 in stock
More BZX55C47V ST
ORIGINAL CONNECTORS AND SWITCH
More BZX55C47V ST
new and original in hand
10000 in stock
More BZX55C47V TH
STOCKS
1500 in stock
More BZX55C47V ST
160 in stock
Similar Parts of BZX55C47V
BZX55-C47VST
2 suppliers
126 in stock