BZX384C20VGS08 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型號
More BZX384C20VGS08 VISAHY
NEW&ORIGINAL
1000 in stock
More BZX384C20VGS08 SMALL SIGNAL DIODES
10000 in stock
More BZX384C20-V-GS08
VIS
More BZX384C20-V-GS08 VSS
.2 W 20V 5% SOD323 Z-DIODE
42000 in stock
More BZX384C20V-GS08 VIS
RoHs Compliant
50760 in stock
More BZX384C20VGS08 VISHAY
SOD323
7954 in stock
More BZX384C20-V-GS08
2000 in stock