BZM55C56 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More BZM55C56 TFK
IN STOCK! vpe: 2500/tr/smd
45000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZM55C56 VISHAY
NEW PARTS
3000 in stock
More BZM55C56
sie
50 in stock
More BZM55C56
CDIL
2500 in stock
More BZM55C56 TELEFUNKEN
2776 in stock
More BZM55C56 VISHAY
30000 in stock
More BZM55C56 TFK
59375 in stock
More BZM55C56 TELEFUNKEN
0.5W Zener, 56V at 2.5mA, 5%, in MicroMelf
15000 in stock
Similar Parts of BZM55C56
BZM55C56-TR
31 suppliers
988215 in stock