BLF2022-40 UHF power LDMOS transistor stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型號
More BLF202240 NXP
486 in stock
More BLF2022-40
PHILIPS
10000 in stock
More BLF2022-40 P H I L I P S
RF
50 in stock
More BLF2022-40 PHILIPS
Stocks
155 in stock
More BLF2022-40 PHILIPS
TO
500 in stock
More BLF2022-40 PHILIPS
IN STOCK
40 in stock