BCR166WH6327TR stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More BCR166WH6327TR IN
27000 in stock
More BCR 166W H6327 TR INFINEON
SOT323-3/PNP Silicon Digital Transistor
18000 in stock
More BCR166WH6327TR INF
RoHs Compliant
16200 in stock