BAS40-SOT23 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型號
More BAS40-SOT23
Oem/3 days to me,SCH-D,40V,120mA,250mW,SOT23,T/R,NXP,CHINA
9000 in stock
More BAS40-SOT23 MAJOR
9000 in stock
More BAS40-SOT23 SCH-D 40V 120MA 250MW SOT23 T/
BAS40-SOT23
9000 in stock