BAS16WE6327 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More BAS16WE6327 INF
Stock Europe - ROHS:
2725 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BAS16WE6327 INFINEON
6000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More BAS16WE-6327 SIE
D
1568 in stock
More BAS16W E6327 INFINEON
73542 in stock
More BAS16W-E6327
25 in stock
More BAS16WE6327 INFINEON
20400 in stock
More BAS16WE6327 IN
255000 in stock
More BAS 16W E6327 SIEMENS COMPUTERS
2821 in stock
More BAS16WE6327 INFINEON
SOT-323
3000 in stock
More BAS 16W E6327 INFINEON TECHNOLOGIES
33000 in stock