APT30D100BCA ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODES stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More APT30D100BCA APT
50 in stock
More APT30D100BCA APT
MODULE
150 in stock
More APT30D100BCA
2000 in stock
More APT30D100BCA FUJI
MODULE DC
50 in stock
More APT30D100BCA
APT
15000 in stock
More APT30D100BCA
MODULE DC,FUJI
50 in stock
More APT30D100BCA APT MICROSEMI
In stock,PB-FREE,TO-247 [B]
45000 in stock
More APT30D100BCA
30 in stock
Similar Parts of APT30D100BCA
APT30D100BCAG
4 suppliers
107960 in stock