APT2X61D30J ULTRAFAST SOFT RECOVERY DUAL RECTIFIER DIODES stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More APT2X61D30J MICROSEMI
300 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More APT2X61D30J MICROSEMI
108 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More APT2X61D30J MICRO SEMICONDUCTOR
IN STOCK
30 in stock
More APT2X61D30J MICROSEMI
308 in stock
More APT2X61D30J APT
50 in stock
More APT2X61D30J APT
HC
568 in stock
More APT2X61D30J
288 in stock
More APT2X61D30J MICROSEMI
Original,SOT-227
57821 in stock
More APT2X61D30J
04+
600 in stock