A161D-16MHZ stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More A16-1P OMRON
new and original
41433 in stock
More A161K IQD
142 in stock
More A1-620-1
13 in stock
More A161K
XTAL HC49/4H 16.0MHZ
150 in stock