80MHZ100PPM stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More 8.0 MHZ HC49US[-40~+85C] TIC
Conf OEM EXC-UNI
5353 in stock
More 80MHZ100PPM
NEW&ORIGINAL
50 in stock
More 80MHZ CRYSTAL OSC FULL CAN NKD