74LCX16245 LOW VOLTAGE CMOS 16-BIT BUS TRANSCEIVER WITH 5V TOLERANT INP stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型號
More 74LCX16245
NEW PARTS
108 in stock
More 74LCX16245 FSC
IN STOCK
149 in stock
More 74LCX16245 FAIRCHILD
FAC-NEW 1607IDLYS
286 in stock
More 74LCX16245 NSC
NEW&ORIGINAL
56 in stock
More 74LCX16245 ST
100 in stock
More 74LCX16245
56 in stock
More 74LCX16245 346
346 in stock
More 74LCX16245 FAIRCHILD
SSOP
2000 in stock
More 74LCX16245 FAIRCHILD
8880 in stock
More 74LCX16245
74 in stock
Similar Parts of 74LCX16245
74LCX16245A
14 suppliers
27759 in stock
74LCX16245AFT
5 suppliers
46290 in stock
74LCX16245AX
2 suppliers
3848 in stock
74LCX16245D
5 suppliers
475 in stock
74LCX16245DT
10 suppliers
3307 in stock
74LCX16245DTG
3 suppliers
7035 in stock
74LCX16245DTR2
4 suppliers
13788 in stock
74LCX16245G
26 suppliers
106469 in stock
74LCX16245GX
24 suppliers
593842 in stock