561R1DF0D15 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More 561R1DF0D15 VISHAY
DIP
1970 in stock
More 561R1DF0D15
D 500V 15pF ¡À2% U2J BULK e3
10000 in stock
More 561R1DF0D15 VISHAY
48000 in stock