511KOHM08051 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型號
More 51.1Kohm1/6w1
4000 in stock
More 5.11K OHM 1/4W 1% MF YAGEO
BOX 59
3804 in stock
More 5.11K OHM 1/4 Watt 1%
USA OEM Excess (JJ011)
37 in stock