42F1000KDC stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More 42F2150S-SIL SIGMA
21 in stock
More 42F-1303DYDNW2NL YUAN DEAN
51 in stock
More 42F1000KDC AEG
92x30x20mm,Fast Thyristor Module 1000V 100A
97 in stock