39D127F150GL6 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More 39D127F150GL6 VISHAY
120uF 150V 19.3x54.4 85¡ãC Axi
100 in stock
More 39D127F150GL6 SPR
125 in stock
More 39D127F150GL6 SPRAGUE/VISHAY
AXIAL ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 85 DEGREE 150V 120U
42 in stock