36DX202F450DF2A stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More 36DX202F450DF2A VISHAY
DIP
1102 in stock
More 36DX202F450DF2A VISHAY
2000uF 450V 76x143 85¡ãC ST
16 in stock
More 36DX202F450DF2A VISHAY
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR CAPACITANCE:2.0MF
12 in stock