28SF040-150 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型號
More 28SF-040-150
PLCC
40 in stock
More 28SF040-150
528 in stock
More 28SF040-150
518 in stock
More 28SF040-150 SST
210 in stock
More 28SF040-150 SST
PULLS
602 in stock
More 28SF040-150 SST
1000 in stock
More 28SF040-150
DIP
60 in stock
More 28SF040-150 SST
623 in stock
More 28SF040150
DIP
51 in stock
More 28SF040-150 SST
121 in stock
Similar Parts of 28SF040-150
28SF040-150-3C-NH
12 suppliers
4232 in stock
28SF040-150-3C-PH
7 suppliers
11190 in stock
28SF040-150-4C-EH
6 suppliers
1847 in stock
28SF040-150-4C-NH
42 suppliers
25312 in stock
28SF040-150-4C-PH
27 suppliers
35171 in stock