28LD/TSSOP4.4MM stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More 28LD TSSOP 4.4mm AMKOR
50 in stock
More 28LD/TSSOP4.4mm AMKOR
TSOP-28P
148 in stock
More 28LD/TSSOP4.4mm
370 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM AMKOR
149 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM AMKOR
TSSOP
272 in stock
More 28LD/TSSOP4.4MM 1
AMKOR
50 in stock