224MSR630K stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型號
More 224MSR630K ILL CAP
RAD METAL POLYESTER EPOXY DIPPED .22uf 630V 10% 22
13 in stock
M & R Communications
Address: 40 SAWGRASS DR #4 BELLPORT, New York, United States 11713
Contact: Artie, Diana   Kellerman,  Phone: 631-447-2003 , Fax: 631-447-2352
More 224MSR630K ILLINOIS CAPACITOR
.22UF 630V 10% 22.5MM METALLIZED POLYESTER CAP
40 in stock
More 224MSR630K
ILC
10000 in stock
More 224MSR630K ILLINOIS CAP
200 in stock
374 in stock