196608MHZDIP8OSC stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型號
More 19.6608Mhz IQVCXO-161 S B BU C-MAC MICROTECHNOLOGY
Stock
52 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More 19.6608MHZ-HC18 TXC
X
385 in stock
More 196608MHzHE180B HEC
OEM XS IL
154 in stock
More 19.6608MHZ OSC DIP-14 Q-TECH
NEW IN-STOCK
55 in stock
Similar Parts of 196608MHZDIP8OSC
19.6608MHZ-HC18
3 suppliers
1155 in stock
3 suppliers
8350 in stock
4 suppliers
6123 in stock
196-60CSA
2 suppliers
101 in stock
19.660M
13 suppliers
215702 in stock
19.660MHZ
4 suppliers
706 in stock
7 suppliers
10378 in stock
6810 in stock
2 suppliers
18 in stock