16CTQ100GPBF SCHOTTKY RECTIFIER 16 Amp stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More 16CTQ100GPBF IR
D
100 in stock
More 16CTQ100GPbF VISHAY
37992 in stock
More 16CTQ100GPBF VISHAY
3000 in stock
More 16CTQ100GPBF VISHAY
100V 16A Schottky TO-220AB
1000 in stock