16CTQ080G-1 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型號
More 16CTQ080G-1 VISHAY
80V 16A Schottky TO-262
1000 in stock
More 16CTQ080G-1 IR
3200 in stock
More 16CTQ080G-1 IR
TO-262
3000 in stock