12CWQ06FNTR SCK-C 12A 60V 12CWQ06FNTR stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More 12CWQ06FNTR IR
2000 in stock
More 12CWQ06FNTR INTERTIOL RECTIFIER
IR
154 in stock
More 12CWQ06FNTR NE
IC
4000 in stock
More 12CWQ06FNTR INTERNATIONAL RECTIFIER
58 in stock
More 12CWQ06FNTR I R
1530 in stock
More 12CWQ06FNTR
10102 in stock
More 12CWQ06FNTR IR/VISH
4000 in stock
More 12CWQ06FNTR IR
58 in stock
Similar Parts of 12CWQ06FNTR
12CWQ06FNTRL
3 suppliers
5347 in stock