1210B823K101CT stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More 1210B823K101CT KAMA
0.0000,1210 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 100 V T&R MH
2000 in stock
More 1210B823K101CT WALSIN
WALSIN - 1210B823K101CT
100000 in stock
More 1210B823K101CT WALSIN
3000 in stock