12106D226MAT2A Capacitor, Ceramic, 22 uF 6.3V * stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More 12106D226MAT2A AVX
12000 in stock
Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH, Florida, United States 33426
Contact: James   Michaels,  Phone: +1 561 202 9717 , Fax: +1 561 202 9701
More 12106D226MAT2A KYO
1K PC REEL MIN
2000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More 12106D226MAT2A
3939 in stock
More 12106D226MAT2A
31000 in stock
More 12106D226MAT2A AVX
2104 in stock
More 12106D226MAT2A AVX
PB-FREE, STOCK
2870 in stock
More 12106D226MAT2A AV4
27000 in stock
More 12106D226MAT2A AVX CORPORATION
32000 in stock
AVX
1000 in stock
More 12106D226MAT2A AVX
4360 in stock