1206GC331KAT1A stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More 1206GC331KAT1A AVX
11986 in stock
More 1206GC331KAT1A AVX
330PF 2KV 10% 1206
8000 in stock
More 1206GC331KAT1A AVX
2000 in stock
More 1206GC331KAT1A AVX
250 in stock
More 1206GC331KAT1A AVX
4000 in stock
More 1206GC331KAT1A
OEM
2500 in stock