0805C474K4RAC stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More 0805C474K4RAC KEM
CAP 0805 CER 0.47UF 16V X7R 10
1645 in stock
More 0805C474K4RAC AVX
NEW IN-STOCK
3402 in stock
Similar Parts of 0805C474K4RAC
0805C474K4RACTU
4 suppliers
19257 in stock