08055A150FAT2A stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型號
More 08055A150FAT2A AVX
15000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More 08055A150FAT2A AVX
in stk new 48A
7246 in stock
More 0805 5A 150 F AT2A
AVX/KYOCERA
110654 in stock
More 08055A150FAT2A AVX
CAP,CER,SMD,0805(2012)15P,1%,50V,C0G
553 in stock
More 08055A150FAT2A EA
0805 15PF 50V NPO 1%
50 in stock
More 08055A150FAT2A AVX
130000 in stock
More 08055A150FAT2A
CAPACITOR,CERAMIC CHIP,0805,NP0,15PF,50V,1%
50 in stock
More 08055A150FAT2A AVX
OEM
4000 in stock
More 08055A150FAT2A AVX
5000 in stock