08055A121JATMA stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More 08055A121JATMA AVX CORPORATION
12435 in stock
7922 in stock
More 08055A121JATMA AVX
U,2-3 Days after PO confirms
1356 in stock
More 08055A121JATMA AVX CORP
CAP 50V 120pF 5% COG 0805
4000 in stock
More 08055A121JATMA AVX
CAP 120PF 5%
4000 in stock
More 08055A121JATMA AVX
4000 in stock
More 08055A121JATMA
850 in stock