08055A121FAT2A CAP -FXD 120PF +-1% 50 V CER C0G stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More 08055A121FAT2A AVX
in stk new 48A
1391 in stock
More 0805 5A 121 F AT2A AVX
COND SMT CER MULT 120PF 50V 1% NP0 0805-
58176 in stock
More 08055A121FAT2A RHAVX COMMERCIAL
4000 in stock
More 08055A121FAT2A AVX/KYOC
510 in stock
More 08055A121FAT2A AVX
130000 in stock
More 08055A121FAT2A AVX
CAP -FXD 120PF +-1% 50 V CER C0G
3419 in stock